Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel

Marzenia stają się rzeczywistością ...

offlineedyskas blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: SANDRA
1015008 odwiedzin | wpisów: 796, komentarzy: 13540, obserwuje: 269

718. Żegnam się:)

autor: edyskas blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

.... mam nadzieję, że nie na strasznie długo ... ale na razie nie wydalam czasowo :/ Jutro chcemy przewieźć na nowe dzieciaczki i pierwszy raz spać na NOWYM:)

Dzisiaj działałam od 7 rano  ... wróciłam przed chwilką .. jestem skonana i do tego zostawiłam aparat w domu - jak to dumnie brzmi - w domu:) także fotek nie będzie:(

Jak się trochę ogarnę z pudeł ... wypakuję .. poukładam .. i dzieciaczki mi dadzą to skrobne jak nam tam :) Nawet nie mam siły pozaglądać do was .. wybaczycie prawda? ..

Wszystkiego dobrego w waszych dalszych zmaganiach:) Siły .. samozaparacia .. dobrych wiatrów .. słońca ... i wszystkiego optymizmem przesyconego!! :) 

Do poczytania kochani!


717. Obiecane zdjęcia salonu i garderobek.

autor: edyskas blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Wklejam wczorajsze fotki z klejenia deski .. i gotowe już garderoby a w zasadzie tak na tip top zrobiona ta w sypialni a w gościnnym środek będzie już robiła małżowina:) Chodziło o to żeby fronty były z "jednej parafii" ;)

Tomuś ostro rozkłada klej

mojabudowa.pl - blog budowlany

mojabudowa.pl - blog budowlany

Przymierza .. wciska

mojabudowa.pl - blog budowlany

Potem trzeba troszkę nad nią polatać;) 

mojabudowa.pl - blog budowlany

i gotowe:D

mojabudowa.pl - blog budowlany

Gadreroba w gościnnym

mojabudowa.pl - blog budowlany

mojabudowa.pl - blog budowlany

Garderoba w sypialni:)

mojabudowa.pl - blog budowlany

mojabudowa.pl - blog budowlany

mojabudowa.pl - blog budowlany

Powiem wam, że mięśnie mam jak z waty:/ szczególnie te brzucha mnie straaasznie bolą:/ jakbym ze 100 brzuszków na raz zrobiła:/ Chyba przy myciu połaciowych tak je nadwyrężyłam bo przy innych pracach tak się nie wyginałam;)))

Strasznie bym chciała poczytać co tam u was ale nie wiem czy dam radę nadrobić te zaległości :/ póki co lecę zajrzeć do przynajmniej kilku ludków:))

Pozdrawiam i spokojnej nocki:)


716. Bardzo chciałabym się podzielić ...

autor: edyskas blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

.. fotkami... bardzo bardzo bardzo .. ale moja skleroza jest niestety większa niż przypuszczałam:/ Nacykałam parę fajnych zdjęć .. i co zrobiłam? .. zostawiłam aparat na budowie:( Tomek jeszcze działa ale nie odbiera telefonu więc nie wiem czy już nie wyjechał :/ jesli nie przywiezie mi dziś aparatu zjecia będą dopiero jutro:( Sorki ...

Co do porządkowania i układania .. Nie mogę się w tym nowym odnaleźć:/ Powypakowywałam z kartonów wszystkie kuchenne klamoty a jak przyszło co do czego to nie pamiętałam nawet w której szafce są szklanki (!!! ) Masakra .. zanim to wszystko się ułoży tak żeby miało ręce i nogi;)

Co do szafki od SŁAWETNEGO ... tylko się nie śmiejcie;) po raz kolejny ręce opadły mi po kolana .. nie wiem.... być może chłopcy nie mogli sobie z nimi poradzić ale rzeczywiście jakiś dziwaczny jest jej montaż:/ Umywalka nie siedzi na szafce tak jak powinna .. cała się chwieje i rusza . .. tak jakby nie była od tego kompletu:/ Jestem pewna, że takie zestawienie widziałam w salonie!! Nie mam pojęcia dlaczego nie można tego zmontować:/ Tomek ma jutro podjechać do sławetnego i wyjaśnić co i jak .. zobaczymy .. a tak się łudziłam, że historia z tym panem zakończona na dobre:/ hm ...

Pomyłam wszystkie okna połaciowe .. na framugach pozostawało jeszcze gdzieniegdzie trochę farby ale nie miałam już siły tak dokładnie tego szorować:/ Najważniejsze że szyby czyściutkie:) Reszta powoli .. powoli przy każdym myciu pozchodzi:)

Garderoba też wypucowana i część rzeczy już leżakuje i czeka na wyjęcie z pudeł na półeczki;) 

Wyszorowałam też górną łazienkę po silikonowaniu Tomka. Jeszcze żeby tą umywalkę zamontować ...

a teraz .. wanna i lulu .. bo jutro kolejny dzień walki:) Dobrej nocki:)

 

Ps ale popisałam co? .. jak pobita;) już poprawione;) 

Rysióweczko! Dzieciaczki już trochę lepiej:) Coraz mniej kaszlą .. tylko ten katar jeszcze męczy .. szczególnie u młodziaka:(


715. Przeprowadzka.

autor: edyskas blog budowlany - wyślij wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

Tomek kończy deskę w salonie .. tata maluje jadalnię,wiatrołap i montuje listwy na piętrze w  holu... Edzia szoruje, pucuje, tańczy z mopem .. mama Edzi zajmuje się dziećmi:)

Wszyscy mają coś do roboty :) Nikt się nie nudzi:)

Garderoby wyszły przecudne ale wczoraj oczywiście byłam już tak zmęczona, że zapomniałam zrobić zdjęcia:/

Suniemy doprowadzać wszystko do porządku a jak mi trochę sił zostanie napiszę co i jak wieczorkiem:) I może parę fotek wrzucę?;)

Pozdrawiam i miłego dnia:)